top of page
Patrick Schober
Patrick Schober
2022.gif
Patrick Schober
Patrick Schober
Patrick Schober
Patrick Schober
tiktok logo.png
Li.jpg
ProcarMotorsport.jpg
PSraceTV.jpg
youhere.EU250.jpg

Design by
Procar Motorsport
all rights reserved
Copyright by
Procar Motorsport s.r.o
.

motorSPORTaktiv.jpg
Keyman200.jpg
bohrer_lasertec_lo1_300.jpg

Sponzori

Ako sponzor nedostanete len mňa.......

Samozrejme, existuje veľa mladých a sľubných motoršportových nadšencov, ktorým nie je poskytnutý dostatočný kapitál - nanešťastie, nie som výnimkou. Dobre, mám šťastie, že mám niekoho vo svojom otcovi, ktorý mi veľmi pomohol v každom ohľade vďaka vlastnej skúsenosti ako viacnásobný rakúsky a slovenský šampión cestných áut.

Okrem toho je teraz so svojou spoločnosťou Procar Motorsport  aj naďalej aktívny v motoristickom športe a každoročne odjazdí bezpočetne veľa kôl za volantom rôznych pretekárskych automobilov, hlavne ako zodpovedný vodič Racetaxi.

Sponsor1a.JPG

Samozrejme, to všetko  mi umožnilo byť tam, kde som teraz a mohol som už v mojom mladom veku  získať veľa  skúseností a odjazdiť niekoľko kilometrov vo formuli, ktoré iný v rovnakom veku majú možnosť len na počítači alebo na PlayStation. Ja nielenže mám rád motoršport, ja ho žijem.

Sponsor2.jpg

ALE - aj to má svoje prirodzené limity. Motoršport je veľmi nákladný a bohužiaľ finančné prostriedky mojej rodiny sú obmedzené a preto, ak môj predchádzajúci úspech bude pokračovať, som závislý na sponzoroch.

Ako rakúsky a slovenský občan môžem dokonca osloviť aj cezhraničné cieľové skupiny.

Sponzorstvo má však viac výhod, pokiaľ ide o spoluprácu so mnou, než s ostatnými konkurentmi, pretože získajú nielen mňa, ale aj všetky možnosti a reklamný potenciál firmy Procar Motorsport. 

Procar Motorsport každoročne ponúka desiatky podujatí s viac ako 1000 platiacimi hosťami a s celkovo  5 000 návštevníkmi.

Existuje aj množstvo firemných podujatí, čím sa Procar Motorsport stal jedným z najúspešnejších poskytovateľov motoršportových podujatí v strednej a východnej Európe.

Takéto synergické efekty v tejto oblasti sponzory nájdu len zriedka. 

Champion Patrick SchoberA.JPG
P1050400.JPG
bottom of page