PS.jpg
oe.gif
GB.jpg
slovakia.gif
2021a.gif
InstagramGIF.gif
facebookGIF.gif
YouTubeGIF.gif
ProcarMotorsport.jpg
PSraceTV.jpg
youhere.EU250.jpg

Design by
Procar Motorsport
all rights reserved
Copyright by
Procar Motorsport s.r.o
.

Sponzori

Ako sponzor nedostanete len mňa.......

Samozrejme, existuje veľa mladých a sľubných motoršportových nadšencov, ktorým nie je poskytnutý dostatočný kapitál - nanešťastie, nie som výnimkou. Dobre, mám šťastie, že mám niekoho vo svojom otcovi, ktorý mi veľmi pomohol v každom ohľade vďaka vlastnej skúsenosti ako viacnásobný rakúsky a slovenský šampión cestných áut.

Okrem toho je teraz so svojou spoločnosťou Procar Motorsport  aj naďalej aktívny v motoristickom športe a každoročne odjazdí bezpočetne veľa kôl za volantom rôznych pretekárskych automobilov, hlavne ako zodpovedný vodič Racetaxi.

Sponsor1a.JPG

Samozrejme, to všetko  mi umožnilo byť tam, kde som teraz a mohol som už v mojom mladom veku  získať veľa  skúseností a odjazdiť niekoľko kilometrov vo formuli, ktoré iný v rovnakom veku majú možnosť len na počítači alebo na PlayStation. Ja nielenže mám rád motoršport, ja ho žijem.

Sponsor2.jpg

ALE - aj to má svoje prirodzené limity. Motoršport je veľmi nákladný a bohužiaľ finančné prostriedky mojej rodiny sú obmedzené a preto, ak môj predchádzajúci úspech bude pokračovať, som závislý na sponzoroch.

Ako rakúsky a slovenský občan môžem dokonca osloviť aj cezhraničné cieľové skupiny.

Sponzorstvo má však viac výhod, pokiaľ ide o spoluprácu so mnou, než s ostatnými konkurentmi, pretože získajú nielen mňa, ale aj všetky možnosti a reklamný potenciál firmy Procar Motorsport. 

Procar Motorsport každoročne ponúka desiatky podujatí s viac ako 1000 platiacimi hosťami a s celkovo  5 000 návštevníkmi.

Existuje aj množstvo firemných podujatí, čím sa Procar Motorsport stal jedným z najúspešnejších poskytovateľov motoršportových podujatí v strednej a východnej Európe.

Takéto synergické efekty v tejto oblasti sponzory nájdu len zriedka. 

Sponsor3.JPG