top of page

Jazda na  Ford Mustang GT ProcarMotorsport

Vyskúšajte si jazdu na americkej legende - 422 konských síl skrytých v osemvalcovom motore s objemom 5 litrov.

Náš Mustang GT je vozidlo, ktoré bolo špeciálne upravené na jazdu na okruhu, to znamená, že vozidlo disponuje veľkými brzdami BREMBO, športovým okruhovým podvozkom KW, upraveným výfukovým systémom, ochrannou klietkou, semislikmi... atď..

Max. rýchlosť vozidla je 250 km, zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,8 sek..


Budete prekvapený, ako rýchlo je toto vozidlo možné pohybovať na okruhu.

Tento adrenalínový zážitok môžete darovať vo forme darčekovej poukážky.

formula, motoršport, F1, jazda na porsche, jazda na mustangu, firemné eventy na Slovakia Ringu, Slovakia Ring, slovakiaring, racing, jazda na pretekárskom aute, prenájom športových vozidiel, darčekové poukážky, prenajom pretekárskych vozidiel

S našim Mustangom si môžete zajazdiť na pretekárskej dráhe Slovakia Ring v Orechovej Potôni,     na letiskových dráhach v Trenčíne, alebo v Žiline.

Pred jazdou dostane každý jazdec základné školenie, počas ktorého je oboznámený s pravidlami jazdy na okruhu, spôsobe jazdy na okruhu a s ovládaním vozidla.

Takisto Vám poskytneme vybavenie jazdca / kuklu, prilbu /.

Vybrať si môžete z viacerých možností. Buď jazdíte v rámci tzv. jázd pre verejnosť, kde jazdíme celú variantu okruhu Slovakia Ring / kde 1 kolo meria 5,9 km, Var.4 okruhu Slovakia Ring /, alebo počas nášho exkluzívneho termínu / počas ktorého jazdia len naše autá / na Slovakia Ringu, kde sa jazdí na kolá, a to varianta 3 okruhu Slovakia Ring. / kde 1 kolo meria cca. 2,6 km /.

Ďalšie možnosti na jazdenie sú na letisku v Trenčíne na ktorom je dĺžka jedného kola cca. 2,5 km,    alebo na letisku v Žiline, kde je dĺžka jedného kola cca. 2 kilometre. Cena aj dĺžka jazdy                  na letiskových okruhoch je rovnaká, iný je iba počet kôl.

Lokalitu si môžete vybrať pri rezervácii termínu.

Výhodou je, že na letisku v Trenčíne a Žiline jazdíte na dráhe sám.

 

Kto sa neodváži šoférovať, resp. chce vidieť ako šoféruje profi pilot na limite fyzikálnych možností, tak odporúčame zakúpiť si RACETAXI jazdu.

Naše Mustang si môžete objednať aj na vybraných Racing days na iných okruhoch.

formula, motoršport, F1, jazda na porsche, jazda na mustangu, firemné eventy na Slovakia Ringu, Slovakia Ring, slovakiaring, racing, jazda na pretekárskom aute, prenájom športových vozidiel, darčekové poukážky, prenajom pretekárskych vozidiel
Jazda na Mustangu Slovakia Ring

Jazda na Mustangu 20 minút

20 min., Var.4 okruhu, cca. 35 -40 km

549.- Euro

Jazda na Mustangu 6 kôl

6 kôl, Var.3 okruhu, cca. 16 km

349.- Euro

Jazda na Mustangu 2 kolá

2 kolá, Var.4 okruhu, cca. 11,8 km

179.- Euro