• Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
PSraceTV130.jpg
formula, motoršport, F1, jazda na porsche, jazda na mustangu, firemné eventy na Slovakia Ringu, Slovakia Ring, slovakiaring, racing, jazda na pretekárskom aute, prenájom športových vozidiel, darčekové poukážky
formula, motoršport, F1, jazda na porsche, jazda na mustangu, firemné eventy na Slovakia Ringu, Slovakia Ring, slovakiaring, racing, jazda na pretekárskom aute, prenájom športových vozidiel, darčekové poukážky, prenajom pretekárskych vozidiel
0

Náš tím:
 

Náš tím pozostáva z ľudí, ktorý majú radi motoršport, pekné a rýchle vozidlá a túto vášeň a radosť chceme dopriať aj ostatným.

Preto sme vytvorili fi. Procar-Motorsport, ktorá toto umožnuje.

Jeden zo spoluzakladateľov firmy je Peter Schober, osoba s potrebnými skúsenosťami v tejto oblasti. Osoba, ktorá už v 80tich rokoch zbierala skúsenosti v motoristickom športe a zúčastňovala sa niekoľko rokov na národných rakúskych a medzinárodných súťažiach.

Najskôr bol p. Schober súčinný pri vývoji početných exotických vozidiel, ako napríklad Bentley Hunadier, Bugatti Veron, alebo aj v počiatočnej fáze vývoja Audi R8 koncernu Volkswagen vo Wolfsburgu a neskôr v Design Centre v Španielsku.

Tiež spoluúčinkoval pri vývoji takých prémiových vozidiel,
ako VW Touareg, Audi TT 2 alebo VW Passat.

Bezpochyby je Peter Schober dôležitý člen teamu Procar-Motorsport, ktorý prináša do firmy potrebné skúsenosti a kompetenciu, tak ku športovým, ako aj k pretekárskym vozidlám.
Aj takto garantuje naša firma svojim zákazníkom a partnerom najvyššiu mieru seriozity a kompetentnosti.


 

Prečo meno Procar-Motorsport?

Peter Schober vyrastal priamo pri starom Österreichringu
vo Flatschachu, kde jeho rodičia vlastnia malý domček, v ktorom trávia voľné víkendy.

Samozrejme, že ho toto fascinovalo a ovplyvnilo, pretože          na tomto okruhu dlhé roky jazdili početné pretekárske série ako i Formula 1. Veľmi silno mu zostala v pamäti takzvaná PROCAR séria, ktorá jazdila v rokoch 1979 a 1980.

Táto séria bola vytvorená z nádherného, na pretekárske účely prestavaného BMW M1 a jazdila v rámci vybraných pretekoch F1.
Samozrejme aj na Rakúskej Veľkej cene, takpovediac               pod nosom P. Schobera.

A práve spomienka na túto pretekársku sériu, ovplyvnila výber toho správneho názvu pre našu firmu.

Firma Procar - Motorsport s.r.o. bola oficiálne založená v roku 2008, ale rozhodnutie o jej založení padlo už rok predtým.

Konateľ-inštruktor:
Jozef Chobot - SK

Šéfinštruktor:
Peter Schober - AT
www.peterschober.com

Mechanik, inštruktor:
Lukáš Chobot - SK

Administratíva:
Hedi - SK

Administratíva:
Tatiana - SK

Mechanik, inštruktor:
Michal- SK

Design by Procar Motorsport

Procar Motorsport s.r.o Partizanska 29, 90084 Bahon Slovakia - Slovensko

formula, motoršport, F1, jazda na porsche, jazda na mustangu, firemné eventy na Slovakia Ringu, Slovakia Ring, slovakiaring, racing, jazda na pretekárskom aute, prenájom športových vozidiel, darčekové poukážky, prenajom pretekárskych vozidiel
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon